Tel: 212 243 931
  • Internetový obchod
Mapa našich zákazníků Recenze a hodnocení

Naše technologie jsou výjimečné:

Technologie

Materiál Jímky na dešťovou vodu Vícekomorové septiky Žumpy ČOV
GRP machine by E4Company
Polyetylen tvarovaný vstřikováním
GRP machine by E4Company- materiálem je laminát se skelnými vlákny, který však není tvarován ručně, ani není slepován nebo stahován šrouby. Firma E4Company vypracovala a nechala patentovat strojní metodu výroby korpusu nádrže s vlnitou a monolitickou stěnou, což do této doby bylo nevídané, neboť do té doby známé metody umožňovaly pouze výrobu hladkých a monolitických stěn korpusu nádrže. Vlnitý povrch přitom znamená vysokou mechanickou odolnost, zároveň umožňuje úsporu materiálu, což znamená také atraktivní cenu, nízkou hmotnost a jednoduchou montáž výrobku. Samé výhody! Ve zkratce je výrobní proces založen na složité formě zhotovené z kovu, na jejíž vnitřní zvlněné stěny je prováděn nástřik směsi skelného vlákna a pryskyřice pomocí speciálních trysek. Po ztvrdnutí materiálu je forma demontována, což zanechává na povrchu nádrže charakteristické pruhy, které vedou podél spojů částí formy. Naše nádrže vyráběné touto metodou jsme nazvali TITANIUM WEEW.

Polyetylen – známe několik metod výroby z tohoto materiálu, avšak nejvyšší kvalitu vždy získáme použitím vstřikovací tlakové technologie. Příkladovou firmou, která rovněž vyrábí pomocí vstřikování je německý GRAF

Jímky na dešťovou vodu

Jímky na dešťovou vodu

Profesionální nádrže na hromadění dešťové vody.

sklep
Septiky

Septiky

Vícekomorové septiky k montáži s pískovým filtrem.

sklep
Žumpy

Žumpy

Žumpy na odpadní a průmyslové vody.

sklep
ČOV

ČOV

ČOVky pro jedno a vícegenerační domy.

sklep
Maličkosti:
Podzemní nádrže, určené ke skladování dešťové vody nebo odpadních vod, musí odolat různým půdním podmínkám. Nejsnazší je namontovat lehké nádrže se samonosnou konstrukcí. Díky takovým konstrukcím není nutné při montáži používat beton a jsou levnější.